O nas

 

Jeśli zależy Ci aby Twój event, bankiet lub impreza firmowa zrobiły niesamowite wrażenie na uczestnikach, to dobrze trafiłeś!

Jesteśmy ludźmi pozytywnie zakręconymi na punkcie szeroko rozumianego oświetlenia scenicznego. U nas myślenie ścisłe łączy się z myśleniem humanistycznym, mimo iż czasami reprezentujemy różne podejścia względem danego wydarzenia, to rozwiązanie jest zawsze jedno, to najlepsze! Nasze działania poparte są doświadczeniami związanym z branżą rozrywkową. Pracujemy przy koncertach, bankietach, realizacjach telewizyjnych. Posiadamy świeże podejście przepełnione zapałem i profesjonalizmem.

Firma Stage Vision zajmuje się projektowaniem oświetlenia, realizacją, a także programowaniem urządzeń.

Zależy nam, aby każde wydarzenie zrealizowane dzięki naszej koncepcji wywołało niecodzienne wrażenia oraz pozostało w pamięci na długi czas.

Projektujemy oświetlenie, ale również projektujemy Twoje wspomnienia!

Na poparcie naszej rzetelności,  pierwsze co robimy, kiedy zabieramy się za przygotowanie, zaprojektowanie eventu, to przeprowadzamy audyt. Analizujemy temat danego wydarzenia, badamy miejsce przedsięwzięcia pod względem rozmieszczenia i ustawienia urządzeń oraz wybieramy i proponujemy odpowiedni sprzęt. Efektem końcowym jest rozrysowany projekt, który zawiera naszą koncepcję oświetlenia.

Dzięki tak kompleksowym działaniom każdy event przygotowany jest pod Klienta, a przede wszystkim z myślą, aby każde wydarzenie, którym się zajmujemy naznaczone było najwyższą jakość.  

Pozwól ponieść się wyobraźni, niech rozbłyśnie kreatywność!