Projekty i wizualizacje 3D

Sukcesem każdego eventu jest jego profesjonalne przygotowanie, ustalenie na etapie wstępnym jakie elementy warto wyeksponować, jakie zastosować ustawienie, czy to scenografii, czy oświetlenia.

Dlatego tak ważne jest, aby już na początku określić wszystkie istotne dla projektu kwestie. Taki rezultat może dać jedynie zawodowo przygotowany model lub wizualizacja 3D.

Firma Stage Vision dzięki odpowiednim programom (VectorWorks i ESP Vision), a także możliwościom technicznym jest w stanie przygotować kompletny projekt, zgodny z architekturą i właściwościami obiektu.

Cenne wydaje się być to, że można zobaczyć dokładnie jak będzie wyglądał dany event, wydarzenie i mieć wpływ na jego konstrukcję, a przede wszystkim czas, aby dokonać ewentualnej korekty, zmiany projektu. 

Modele i wizualizacje 3D są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto profesjonalnie podchodzi do przygotowania przedsięwzięcia, gdzie trzeba zgrać kilka istotnych elementów, tj.: przestrzeń, architektura, właściwości i wygląd obiektu. Projekt daję większe szanse na powodzenie eventu, ponieważ już na etapie wstępnym można dopracować wiele rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z naszymi projektami (bankiety, eventy firmowe, koncerty, wydarzenia miejskie): https://www.stagevision.pl/download/Prezentacja_Stage_V… 
a także do współpracy!